Mësuesja në Elbasan: Filloi shkolla, uffffaaa

Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo foto ka nisur të bëjë xhiron e rrjetit.

Ajo tregon një mësuese të re në një shkollë në Elbasan, e cila e ka marrë me mërzi shkollën.

“Ja filloi shkolla, uffffaaa”, shkruan ajo.

“Mos ju rëntë një mësuese e tillë,” raportojnë mediat në Shqipëri.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mesuesja-ne-elbasan-filloi-shkolla-uffffaaa/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala