Merr flakë një banesë në Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Një banesë ka marr flakë të dielën pasdite në Prishtinë. Policia raporton se një personi i cili banon se bashku me tre student të tjerë, para disa ditësh iu është ndërprere rryma si pasoj e mos pagesës.

I dyshuari  pasi qe  ka dalë  nga banesa kishte lënë të ndezur një qiri, me ç’rast  është përfshi nga zjarri banesa  pronë e viktimës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore, ndërsa njësiti i zjarrfikësve  ka lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/merr-flake-nje-banese-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala