Merkel pritet në selinë e Kryeministrisë nga Edi Rama (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka mbërritur në Tiranë, ku është pritur nga kryeministri Edi Rama dhe e shoqëruar nga garda ceremoniale e shtetit.

Nën antonimin e himnit të Gjermanisë dhe atij të Shqipërisë të dy kanë hyrë brenda selisë së Zyrës së Kryeministrit.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/merkel-pritet-ne-seline-e-kryeministrise-nga-edi-rama-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala