Mërgim Mavraj e dëshiron Adem Ramadanin në X-Factor (Video)

Autori:Zekirja Shabani

 

Lojtari i kombëtares shqiptare Mërgim Mavraj, ka postuar një video në faqen e tij në facebook duke dëgjuar një ilahi të Adem Ramadanit duke bërë me dije se do të dëshironte që të tilla këngë të këndoheshin edhe në spektaklin X-Factor

“Sa do kisha pasur dëshirë që të tilla këngë ti dëgjoja dhe në X-Factor”, ka shkruar ai në profilin e tij në facebook./Gazeta Fjala/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mergim-mavraj-e-deshiron-adem-ramadanin-ne-x-factor-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala