Mentor Shala votohet edhe për një mandat si Drejtor i Përgjithshëm i RTK-së

Autori:Avdyl Pajaziti

Bordi i Drejtorëve të RTK-së, sot ja intervistuar katër kandidatët për Drejtor të Përgjithshëm të RTK-së.

Pas intervistimit të kandidatëve, Bordi i RTK-së, me votim të fshehtë ka rizgjedhur Mentor Shalën Drejtor të Përgjithshëm të RTK-së me mandat trevjeçare.

Kështu thuhet në komunikatën e Bordit të Drejtorëve të nënshkruar nga kryetari, Ismet Behxheti.

Indeksonline merr vesh se për Shalën kanë votuar 8 anëtarë të bordit, kurse 2 tjerë për Bekim Hasanin. /Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mentor-shala-votohet-edhe-per-nje-mandat-si-drejtor-i-pergjithshem-i-rtk-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala