“Mendoj për Ty” vendos fustanet në Stadium (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Fustanet e grumbulluar kanë filloi  të vendosja e në stadiumin e Prishtinës në kuadër të fushatës “Mendoj për Ty”

Grumbullimi i fustaneve vazhdon edhe sot në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë deri në ora 20:00

Ashtu siç kanë paralajmëruar organizatorët pas varjes së këtyre fustaneve në stadiumin Prishtinës edhe qëndrimit aty për disa ditë , pritet që të gjitha fustanet të palosën dhe të krijojnë një monument./Gazeta Fjala/.

11425313_1082520061776049_685015430_n

11334714_1082520305109358_265984602_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mendoj-per-ty-vendos-fustanet-ne-stadium-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala