Megjithatë, RTK do ta transmetojë takimin Shqipëri-Serbi

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas shumë raportimeve të mediave se televizioni publik nuk do ta transmetojë ndeshjen Shqipëri-Serbi, ka ardhur edhe reagimi i RTK-së.

Në fakt, RTK ka bërë të ditur se do ta transmetojë ndeshjen drejtpërdrejt nga Elbasan Arena.

Kujtojmë se ballafaqimi mes Kombëtares shqiptare dhe asaj serbe fillon ne ora 20:45 në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2016’.

Fitorja në këtë duel thuajse do t’ua siguronte Kuqezinjve biletën për në Francë

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/megjithate-rtk-do-ta-transmetoje-takimin-shqiperi-serbi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala