Me veturë zyrtare në shoping (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Vetura zyrtare e Komunës së Gjakovës, është parë të shtunën e parkuar para Qendrës Tregtare “QTU” në Tiranë.

Duket se nuk ka bërë punë vendimi i kreut të Qeverisë së Kosovës, që veturave zyrtare t’u ndalohet lëvizja jashtë vendit për nevoja private, transmeton Telegrafi.

vetura vetura zyrtare

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-veture-zyrtare-ne-shoping-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala