Me veturë 4Z në Shqipëri (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Zyrtarët e institucioneve shtetërore, me vetura zyrtare ia mësyjnë Shqipërisë.

Në një foto të cilën qytetarët e kanë dërguar në adresë të redaksisë Gazeta Fjala shihet një veturë zyrtare e parkuar afër një lokali në dalje të rrues së kombit në territorin e Shqipërisë, në drejtim të Durrësit.

12007030_10207506092959331_1367616481_n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-veture-4z-ne-shqiperi-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala