Me sopatë ‘për të thyer kufirin’

Autori:Gazeta Fjala

Një qytetar i moshuar është parë në sheshin Nëna Tereza duke iu bashkuar Manifestimit për Republikën, të organizuar nga partitë opozitarë në kundërshtim të marrëveshjeve të aritura me Serbibnë.

Sipas gazetarit tonë në terren, ky qytetar ka thënë se e ka marrë sopatën e tij “për të thyer kufirin” duke iu referuar kufirit në mes të Kosovës dhe Shqipërisë./Gazeta Fjala

Sakicaaa

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-sopate-per-te-thyer-kufirin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala