Me revole në fushë futbolli

Autori:Avdyl Pajaziti

Katër të dyshuar  pas një mos marrëveshje gjatë një loje të futbollit në një fushë sporti në Pejë  janë fjalosur dhe njeri nga të dyshuari ka shtënë me armë zjarri në ajër.

Në vendngjarje është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë e kalibrit 6.35 mm.

Tre të dyshuar janë arrestuar dhe pas intervistës në konsultim me Prokurorin janë liruar.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-revole-ne-fushe-futbolli/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala