Me para të shtetit shëtitje në Paris (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ardi Nurellari, këshilltar i ministrit të Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, po e shfrytëzon postin e tij, për të shëtitur me parat e shtetit nëpër vende të ndryshme.

Në këtë fotografi të postuara në rrjetet sociale, Nurellari shihet në bashku me Lulzim Hisenin, i cili është diplomat në Paris.

Mirëpo, në këtë fotografi janë edhe Fiona Kelmendi e Marigona Kastrati, të cilat janë me kontratë mbi vepër, e që janë pjesë e kësaj shëtitje në Paris.

Madje, Marigona Kastrati është vetëm praktikante në MPJ. /Zëri


Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/me-para-te-shtetit-shetitje-ne-paris-foto-108358/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-para-te-shtetit-shetitje-ne-paris-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala