Më pak protestues (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sheshi para qeverisë ka filluar të mbushet me protestues edhe pse duket se ka numër më pak të tyre se sa ditën e shtunë.

Ndërkoh dhjetra protestues janë nisur në këmbë nga Podujeve drejt Prishtinës.

10514767_10205748045769250_1956244934_n 10514856_10205748046049257_149568544_n 10893739_10205748046209261_783154599_n 10941245_10205748046769275_1477494597_n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-pak-protestues-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala