Më në fund reagon Qeveria

Autori:Gazeta Fjala

Zedhenesi i Qeverisë së Kosoves Arban Abrashi me në fund ka reaguar ndaj dhunës së opozitës.

“Dhuna tani ka arritur përmasa absurde. Kjo dhunë ka tejkaluar kuptimin politik të saj, ka tejkaluar çfarëdo kuptimi të opozitarizmit!”, ka shkruar ai në Facebook./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-ne-fund-reagon-qeveria/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala