Me këto pamje nga ndeshja e sotme Llapi- Prishtina edhe ne kërkojmë të jemi pjesë e UEFA-s (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Klubi Futbollistik Llapi ka mposhtur Prishtinën në kuadër të garave për kupën e Kosovës duke kaluar në rrethin tjetër të garave. Në çfarë fushe e çfarë kushtesh arriti këtë fitore, vlerësojeni vet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-keto-pamje-nga-ndeshja-e-sotme-llapi-prishtina-edhe-ne-kerkojme-te-jemi-pjese-e-uefa-s-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala