Me këto gjëra torturoheshin Kosovarët nga Serbët [Video]

Autori:Avdyl Pajaziti

Klan Kosova sjell pamje ekskluzive të Stacionit të Policisë serbe në Prishtinë, të xhiruara në vitin 1999.

Materialet i tregojnë pjesët e ndryshme të ndërtesës së stacionit, ku mund të shihen edhe gjëra si thika, shkopinj bejsbolli dhe mjete të forta, të cilat përdoreshin për torturimin dhe keqtrajtimin e të paraburgosurve shqiptarë.

Këto pamje të Nexhmie Kllokoqit publikohen për herë të parë në emision Info Magazine. /Klan Kosova

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-keto-gjera-torturoheshin-kosovaret-nga-serbet-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala