Me birra e raki, Durmishi nuk ndalet

Autori:Gazeta Fjala

Hysen Durmishi, Drejtori i Infrastrukturës në komunën e Prishtinës, duket mjaft aktiv në mobilizimin e aktivistëve të opozitës për protestën e 17 shkurtit. Derisa data e organizimit të protestës po ofrohet, edhe atmosfera, sic shihet në fotografi, ka filluar të ngrohet.

Durmishi, në një fotografi të postuar në rrjetin social Facebook, shihet i shoqëruar nga disa persona të tjerë me të cilët nënë shoqërinë e një grumbulli birrash vendëse po koordinohet për protestën e 17 shkurtit.

“Ne nuk ndalemi, ne nuk do të ndalemi, ne nuk ndalemi asnjëherë. Ne do të fitojmë. Me të tillë shoqëri jam i bindur se nuk ka kush na ndal!”, ka shkruar ai në Facebook.

hysen durmishi

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-birra-e-raki-durmishi-nuk-ndalet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala