Më 5 shtator Kosova mund të marrë një çmim

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka përfunduar procesi i votimit për përzgjedhjen e Aeroportit më të mirë në Evropë ku pjesë e garës është edhe Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës.

Rezultatet do të shpallen më datë 5 Shtator 2015 në gala mbrëmjen që do të mbahet në Itali.

“Kjo është njëra ndër garat më të mëdha në industrinë e aviacionit dhe nëse aeroporti ynë ‘Adem Jashari’ do të shpallet fitues meritat ju takojnë ju të gjithëve që votuat”, kanë thënë zyrtarë të ANP ” Adem Jashari”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-5-shtator-kosova-mund-te-marre-nje-cmim/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala