Me 3Z edhe në vikend (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

 

Keqpërdorimi i veturave zyrtare nuk ka të ndalur. Qeveritarët ato nuk po i ndalin as në ditët e vikendit. Madje, me këto vetura po vozitën edhe antarët e familjës.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe në këtë vikend.

Gazeta Fjala sjellë disa foto të kësaj veture ko shihet e mbushr më plotë njterëz të familjës. Kjo vetura ka këto targa: 3Z-168-09, dhe nuk dihet cilit institucion qeveritar i përkasin./GazetaFjala/.

11208678_10206804250049124_427455886_n

11210258_10206804249809118_578533956_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-3z-edhe-ne-vikend-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala