Me 2 prill Mustafa flet për 100 ditëshin‏

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit ka vendosur që me 2 prill të vazhdojë seancën e mbetur në gjysmë derisa seanca e re do të jetë në të njëjtën ditë prej orës 14:00.

Në këtë seancë do të mbahet edhe debati parlamentarë lidhur me 100 ditshin e Qeverisë së Kosovës.

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, i pyetur për mundësinë e dështimit të votimit të Gjykatës Speciale tha se nuk e dinë ende se çfarë do ndodhë por që e rëndësishme është që Kuvendi të marrë vendime transparente dhe legjitime

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/me-2-prill-mustafa-flet-per-100-diteshin%e2%80%8f/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala