Mbyten dy pushues në Durrës, dyshohet se njëri është nga Kosova

Autori:Zekirja Shabani

Dy persona janë mbytur në zona të ndryshme të bregdetit të Durrësit, pasditen e sotme.

Raportimi për të mbyturin e parë u dha për në zonën e Shkëmbit të Kavajës, ku bëhet e ditur se viktima është një 60-vjeçar nga Kosova.

Pak minuta më pas është raportuar për një tjerët person të mbytur, këtë herë në Hamallaj.   Mësohet se viktima e dytë është 54-vjeçari, K.H., nga Kamza./Sot news/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbyten-dy-pushues-ne-durres-dyshohet-se-njeri-eshte-nga-kosova/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala