Mbyllet seanca e Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Kryeoparlamentari Kadri Veseli ka lajmruar mbylljen e seances së sotme të kuvendit, pasi që punën e saj e kishin bllokuar partitë opozitare. Seanca nuk do të vazhdoj as ditën e premte.

“Kjo bllokadë nuk do të lejohet në pafundësi”, ka thënë Veseli.

Veseli do të dal me një konferencë për media në orën 12./ Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbyllet-seanca-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala