Mbushet sheshi me protestues (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sa më shumë që po ofrohet koha e nisjes së protestës, aq më i madh po bëhet numri i protestuesve në sheshin ‘Skënderbe’, në kryeqytet.

Momentalisht protesta është e qetë dhe brohoritjet janë duke u bërë të koordinuara nga organizatorët.

13242250-10207944184796429-1729046217-o

13230958-10207944184476421-1391862302-o

13223539-10207944184556423-1544223775-o

13230888-10207944156515722-511429358-o_2001

13241477-10207944184636425-1760159122-o

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbushet-sheshi-me-protestues-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala