Mblidhet PDK-ja për të diskutuar Specialen (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) së bashku me liderin e kësaj partie Hashim Thaçin tashmë kanë arritur në zyret e grupit parlamentar të kësaj partie në Kuvend, ku pritet të mbajnë mbledhjen e cila ishte paraparë për dje, raporton Indeksonline.

Gjatë kësaj mbledhje do të diskutohet rreth themelimit të Gjykatës Speciale, ku siç dihet tashmë disa nga deputetët e PDK-së po vazhdojnë ta kundërshtojnë themelimin e saj.

Duke hyrë në zyre janë parë lideri i PDK-së, Hashim Thaçi, deputetja Ganimete Musliu, shefi i Grupit Parlamentar, Adem Grabovci, Blerta Deliu-Kodra, Enver Hoxhaj dhe deputetë tjerë./Indeksonline/


Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mblidhet-pdk-ja-per-te-diskutuar-specialen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala