Mblidhet Kryesia

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit sërish janë duke mbajtur mbledhje. Pjesë po merr edhe Aida Dërguti i VV’së.

Pritet që në këtë mbledhje të vendoset nëse do të ketë vazhdim seance, sot, dhe po ashtu Veseli pritet tu kërkojë opozitës kushte për tu vazhduar puna në Kuvend

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mblidhet-kryesia/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala