Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit është shtyrë për ora 12:00

Autori:Avdyl Pajaziti

Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, e cila ishte paraparë që të fillojë nga ora 11:00, është shtyrë për një orë.

Ndonëse nuk ka treguar për arsyen e shtyrjes, këtë e ka bërë të ditur deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-eshte-shtyre-per-ora-1200/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala