Mbledhja e Kryesisë me dyer të mbyllura, merr pjesë edhe opozita

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit ka filluar mbledhjen e saj, ndërsa mbledhja po mbahet me dyer të mbyllura.

Në mbledhje po merr pjesë edhe nënkryetarja Aida Dërguti nga lëvizja Vetëvendosje.

Ndryshe, në këtë mbledhje pritet të caktohet seanca e radhës ku pikë e rendit të ditës do të jetë miratimi i Marrëveshjes së Stabilizim Asocimit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbledhja-e-kryesise-me-dyer-te-mbyllura-merr-pjese-edhe-opozita/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala