Mbledhja e kryesisë bojkotohet nga Opozita

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka filluar mbledhja e kryesisë së Kuvendit, por opozita sërish po e bojkoton atë.

Në këtë mbledhje pritet të caktohet data e seancës së radhës, të paktën këshut e do rendi e edhe është paralajmëruar./ lajmi.net

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbledhja-e-kryesise-bojkotohet-nga-opozita/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala