Mbledhja e deputetëve të PDK-së shtyhet për të Mërkurën

Autori:Avdyl Pajaziti

Mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës e cila ishte raportuar se do të mbahet sot, u tha se do të mbahet të mërkurën, e jo sot.

Kështu konfirmoi për Telegrafin shefi i Grupit parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci.

Ai tha për Telegrafin se mbledhja e rregullt e GP të PDK-së mbahet të mërkurën, ndërsa për sot nuk është thirrur kurrfarë mbledhje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbledhja-e-deputeteve-te-pdk-se-shtyhet-per-te-merkuren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala