Mbledhet Qeveria

Autori:Avdyl Pajaziti

Kyeministri Isa Mustafa ka ftuar ministrat e tij në Qeveri për të mbajtur mbledhjen e radhës.
Mbledhja e Qeverisë ka filluar në këto qaste, mirëpo ende nuk dihet rendi i ditës.

Në Mbledhje shihet se po merr pjesë edhe zëvendëskryeministri Hashim Thaçi./Gazeta Tribuna/


12754851_10152882461747168_1268162196_o12754996_10152882461842168_1303711132_o

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbledhet-qeveria/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala