Mbeturinat mbulojnë emergjencën në Podujevë (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Qendra emergjente në Podujevë shumë pak i ngjanë një ambienti ku mund të gjendet shërim. Mos kujdesi i stafit shëndetësor në këtë qendër mjekësore me mbeturinat e ka shëndërruar qendrën emergjente të kësaj komune në një ambient të rrezikshëëm për shëndetin.

Këto foto e dëshmojnë mëë së miri se në çfarë gjendje është qendra emergjente e Podujevës./Gazeta Fjala/

21

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbeturinat-mbulojne-emergjencen-ne-podujeve-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala