Mbetet e paqartë se cili ka qenë qëllimi final i këtij shoferi [FOTO]

Autori:Avdyl Pajaziti

Një veturë me targa të Kosovës është aksidentuar në lagjen Ulpiana, të Konviktet

Mënyra se si është aksidentuar, lë të paqartë se cili ka qenë qëllimi final i këtij shoferi, transmeton Express.

Aksidenti ka kaluar pa dëme të mëdha.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mbetet-e-paqarte-se-cili-ka-qene-qellimi-final-i-ketij-shoferi-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala