Maskohet Xherdan Shaqiri (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Futbollisti nga Zhegra, Xherdan Shaqiri, po vazhdon me gjeste tejet te veçanta.

Ai ka pranuar që të maskohet sikurse një i moshuar, legjendë e futbollit, për t’i kënaqur disa të rinj.

Ai u paraqit si një trajner, duke i befasuar të rinjtë me cilësitë e tij me topin.

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/maskohet-xherdan-shaqiri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala