Masa të rrepta sigurie në Yerevan për ndeshjen Armeni-Shqipëri (foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në prag të sfidës Armeni-Shqipëri në në Yerevan ka masa të jashtëzakonshme sigurie

Autoritet vendase kanë angazhuar forca të shumta policore, për mbarëvajtjen e takimit, i cili mund të jetë historik për Kombëtaren Kuqezi, në rast fitoreje, duke siguruar direkt kualifikimin për në “Euro 2016″, raporton Supersport.

Kurioz është fakti se si rrallëherë, presidenti i Armenisë do të jetë në stadium për ta ndjekur nga afër ndeshjen.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/masa-te-rrepta-sigurie-ne-yerevan-per-ndeshjen-armeni-shqiperi-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala