Marihuanë në një shtëpi në Kamenicë, arrestohet i dyshuari

Autori:Avdyl Pajaziti

Njësitë policore gjatë kontrollit në shtëpinë e një të dyshuari në fshatin Bllatë të Kamenicës kanë gjetur dhe konfiskuar 3.131 gram substancë të dyshuar narkotike të llojit “Marihuanë”.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Kurse në Prizren janë arrestuar një shqiptar dhe një turk pasi që pas ndalimit në automjetin e tyre VË Kombi me targa lokale, gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar12.69 gram substancë të dyshuar narkotike të llojit “Marihuanë”.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/marihuane-ne-nje-shtepi-ne-kamenice-arrestohet-i-dyshuari/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala