Makinat zyrtare nuk fiken as të dielen (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në adresë të redaksisë Gazeta Fjala kanë arritur disa fotografi që dëshmojnë se zyrtarët e shtetit të Kosovës nuk i ndalin privilegjet as të dielen.

Në dy fotografi shihet vetura zyrtare me targa 3Z 173 08 duke lëvizur rrugëve të Kosovës ani pse e diela është ditë pushimi.

Ditë më parë qeveria e kosovës ka marr vendim për kursim të parave posaqërisht për makina. por si duket për këtë zyrtarë që ka makinën me targa 3Z 173 08 kjo nuk vlenë.

 

10984177_899016526787649_6018133542416555744_o 10991201_899016583454310_3618733058311040270_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/makinat-zyrtare-nuk-fiken-as-te-dielen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala