Makina që zëvendëson njeriun në vreshta (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Teknologjia në ditët e sotme po zëvendëson gjithnjë e më shumë punën e njeriut. Në videon e mëposhtme, një makinë bujqësore mbledh rrushin nga vreshtat, gjë që i kursen fermerëve mund dhe kohë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/makina-qe-zevendeson-njeriun-ne-vreshta-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala