Majlinda mban bajrakun

Autori:Avdyl Pajaziti

Përfaqësuesja e Kosovës ka parakaluar në ceremoninë hapëse të Baku 2015.

Ky parkim i garuesve kosovarë do të hyjë në histori të sportit tonë, pasi është gara e parë kaq e madhe që Kosova merr pjesë.

Majlinda Kelmendi është ajo e cila e mbajti lartë flamurin kosovar. /Express/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/majlinda-mban-bajrakun/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala