Mafia shqiptare në Amerikë terrorizon qytetarët [Video]

Autori:Avdyl Pajaziti

Një video e cila është e postuar kohë me parë në rrjetin social YouTube, ku shihen disa automjete të mbledhura bashkë është e titulluar si “Mafia Shqiptare ne Amerikë”.

Aty shihet se teksa automjetet e tjera rrinë pa lëvizur, para tyre një makinë tjetër shihet duke bërë spektakël – ka edhe gjuajtje me armë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mafia-shqiptare-ne-amerike-terrorizon-qytetaret-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala