Lutfi Haziri shpenzon 7 mijë euro për ditën e mësuesit

Autori:Avdyl Pajaziti

Komuna e Gjilanit nuk do ti lë duarthatë mësuesit në ditën e 7 marsit. Madje ajo nuk ka kursyer para që gjatë kësaj dite t’i gëzoj mësimdhënësit.

Ajo ka nagazhuar një kompani që për këtë ditë të bjerë lapsa e fletore pë lapsa e fletore për tan ë vlerë prej rreth 7 mijë euro.

Për kër këtë punë Komuna e Gjilanit që udhëhiqet nga Lutfi Haziri ka angazhuar kompaninë   ATALANTA”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lutfi-haziri-shpenzon-7-mije-euro-per-diten-e-mesuesit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala