Lutfi Haziri më i fortë se Edita Tahiri, pi cigare n’midis kafes e s’e denon askush (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka tymosur cigare në hapësira të mbyllura një ditë pas dënimit të ministres pa protofol, Edita Tahirit. Por, Lutën nuk e ka dënuar askush. Gazeta Fjala sjellë foton ku ai e shijon cigaren.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lutfi-haziri-me-i-forte-se-edita-tahiri-pi-cigare-nmidis-kafes-e-se-denon-askush-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala