Lutfi Haziri dhuron gjak

Autori:Avdyl Pajaziti

Lutfi Haziri, bashkë me stafin e tij do të dhurojë gjak në qendrën e Transfuzionit të Gjakut.

Kjo, po bëhet në kuadër të te aktivitetit “Gjilani bike” të organizuar nga organizata rinore “Climb Up” dhe klubi i biçiklistëve të Gjilanit.

Këto aktivitete sipas një komunikate për media po i bashkëngjitën aktiviteteve që nisen në ditën e rinisë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lutfi-haziri-dhuron-gjak/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala