Lumir Abdixhiku komenton daljen e Greqisë nga euro

Autori:Avdyl Pajaziti

Drejtrori i institutit “Riinvest”, Lumir Abdixhiku, ka dhënë komentin e tij rreth daljes së Greqisë nga euro.

Me anë të një postimi në facebook, ai thotë se shkaku kryesor i këtij përfundimi tragjik të Greqisë është pasimi i fiksimeve esktreme majtiste. /GazetaFjala/

lumnir

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lumir-abdixhiku-komenton-daljen-e-greqise-nga-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala