Luan Krasniqi fiton me nokaut (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Luan Krasniqi është treguar ‘Luan’ i vërtetë, duke e fituar meçin ndaj Danny Williams.

Ish-boksieri kosovar, i cili iu kthye ringut për këtë përballje humanitare, e mundi amerikanin, duke e fituar ‘Charity Fight 2015’, me,

Junikasi e mbylli meçin pas katër rundesh. Pas dominimit të Krasniqit, Williams përfundoi në dysheme dhe trajneri i tij e ndërpreu duelin.

Ky ishte një meç humanitar, për t’i ndihmuar familjet në nevojë dhe një pjesë e parave do të shkojnë për SOS-fshatin e fëmijëve në Kosovë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/luan-krasniqi-fiton-me-nokaut-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala