Lotët e Canës për luftën në Kosovë (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Lorik Cana është i lidhur ngushtë me Kosovën, edhe pse është rritur në Zvicër dhe në vendet tjera evropiane.

Kapiteni i Kombëtares Shqiptare ishte mysafir në emisionin Kontrata në televizionin ‘Agon Channel’.

Gjatë këtij emisioni Loriku nuk ka mundur t’i përmbahet lotëve. Ai ka shpërthyer në lot, për shokun e të ngushtë, të cilin e kishte humbur në luftë, e i cili quhej Kushtrim Kelmendi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lotet-e-canes-per-luften-ne-kosove-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala