Lokalet në shesh i largojnë tavolinat

Autori:Avdyl Pajaziti

Disa lokale që veprojnë në shesh kanë të marrin  masa përgaditore.  Pronarët e tyre kanë marr vendim që ti largojnë të gjitha tavolinat që i kanë para lokaleve.

Ky veprim po bëhet për të mos pësuar dëme meterial sic ka ndodhur në protestën e kaluar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lokalet-ne-shesh-i-largojne-tavolinat/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala