Lojtarët e Kombëtares shqiptare fillojnë nxehjen në Elbasan Arena (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kombëtarja shqiptare tashmë ka filluar nxehjen në Elbasan Arena

Skuadra e Gianni de Biasit, ka filluar nxehjen në Elbasan Arena para super sfidës që fillon në ora 20:45.

Lojtarët kanë marr përkrahje të madhe nga tifozët e pranishëm në stadium duke i kërkuar atyre që t’i bëjnë krenarë me një fitore në ndeshjen e sotshme. /Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/lojtaret-e-kombetares-shqiptare-fillojne-nxehjen-ne-elbasan-arena-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala