Llapjani godet me veturë policin

Autori:Avdyl Pajaziti

Raportohet se në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë është arrestuar një person pasi qe i njëjti pas shqiptimit te një gjobe ne trafik ne mënyrë te vrullshme ka nisur veturën dhe ka goditur zyrtarin policor.

Sipas PK-së, atij i janë shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretmanin mjekësor ndërsa, i dyshuari me urdhër te prokurorit dërgohet ne mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/llapjani-godet-me-veture-policin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala