Liverpool, Barcelona, Bayern, PSG në garë për yllin e Romës

Autori:Avdyl Pajaziti

Një mori e klubeve europiane po konkurrojnë për nënshkrimin e yllit të AS Roma Miralem Pjanic.

Corriere dello Sport raporton se Liverpool, Barcelona, Bayern Mynih dhe Paris Saint-Germain janë duke treguar interes të madh për 25-vjeçarin nga Bosnje dhe Hercegovina.

Pjanic ka kontratë me romakët deri në verën e vitit 2018 dhe çdo klubi kurioz për të do t’i kushtojë mbi 40million funta.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/liverpool-barcelona-bayern-psg-te-gjithe-ne-gare-per-pjanic/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala