Live nga protesta e ndërtimtarëve (Foto/Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

( E plotësuar) Ndërtimtarët tani kanë shkuar të komuna e Prishtinës dhe janë duke zbarzur beton.

11158182_1580577158868577_97637625_n

11178440_1580577148868578_179640015_n

11091139_1580577155535244_574184988_n

 

Gazeta Fjala sjell pajme Live nga protesta e ndertimatëve nga sheshi.

11158145_1580574045535555_1882648018_n

11101896_10205523876450754_1727389934_n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/live-nga-protesta-e-ndertimtareve-fotovideo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala